رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مراسم اهداء جایزه مسابقه تست هوش برگزار شد


29 ارديبهشت, 1397 - 13:46 -- sheg
با حضور مدیر کل برنامه ریزی ،نوسازی و تحول اداری استانداری؛

مراسم اهداء جایزه مسابقه تست هوش برگزار شد

طی مراسمی در دفتر مدیر کل برنامه ریزی ،نوسازی و تحول اداری،وی ضمن تقدیر از همکارانی که در مسابقه تست هوش مشارکت و پاسخهای خود را ارسال نموده اند از خانم ربابه توکل با کسب رتبه اول تقدیر و تشکر کرده و جایزه ویژه نفر اول را به ایشان اهدا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"ارسلان قاسمی" در این مراسم با اشاره به اینکه منابع انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان و دستگاه اجرایی است بیان کرد: این دفتر با اهتمام در مدیریت استعداد و آموزش مادام العمر کارمندان از تمامی امکانات خود استفاده خواهد کرد تا از منابع و هدر رفت آن جلوگیری کرد.
وی افزود: حمایت از نوآوری و ابتکارات خود جوش پرسنل در حیطه آموزش و ارتقاء سطح آنها از مرحله یاددهی  به   یادگیری ضروری است و ابراز امیدواری کردند  این گونه مشارکت ها  و نو آوری ها در مجموعه استانداری افزایش یابد. امروز ه در تحولات سریع مباحث آموزش که به روش های فعال از آن یاد می شود ثابت شده که روش یاد دهی- یادگیریها به عنوان یک روش فرا شناختی بسیار حائز اهمیت است.
قاسمی در ادامه بیان کرد: دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری در داشبورد مدیریتی سال 97 خود مدیریت استعداد را با هدف افزایش توان نیروها به منظور تحقق نتایج کسب و کار هدف گذاری نموده است و امیدواریم در افزایش توانایی های پرسنل در سه بعد مهارت ها، فرصت ها و قابلیت ها توفیق حاصل کنیم.
وی در ادامه با تشکر از خرمی در اجرای این ایده و اهداء جایزه نفر اول  ، ابراز امیدواری کرد همکاران استانداری در زمینه آموزشی  پژوهشگری یا کاوشگری فعالیت کنند زیرا یک روش آموزشی یادگیرنده – محور است و نیاز به اجبار و یا مدرک گرایی نیست .
قاسمی بیان کرد:امروزه با توجه به حجم روز افزون اطلاعات و دانستنی ها و عدم امکان آموزش همه چیز ، بهتر است ابتدا چگونه یاد گرفتن را بیاموزیم تا بتوانیم نیازهای آموزشی خود را تامین کنیم تا به یادگیرندگان مادام العمر تبدیل شویم.