رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

10 پست مهم مدیریتی در قزوین به زنان سپرده شده است


9 خرداد, 1398 - 09:55 -- کارشناس۱
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین:

10 پست مهم مدیریتی در قزوین به زنان سپرده شده است

مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت:با حمایت استاندار از زنان، ۱۰ پست مهم از جمله ریاست سازمان جهاد کشاورزی، مدیر کلی دفتر روستایی، امور کتابخانه ها، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دفتر بازرسی، بخشداری و دهیاری‌ها در استان به زنان واگذار و موجب بروز توانمندی آنان شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معصومه مرادیان در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان قزوین که با حضور فریبا نظری پور کیایی مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در استانداری برگزار شد، افزود: با وجود این حمایت ها برای تحقق واگذاری ۳۰ درصد مسئولیت‌ها به زنان نیازمند حمایت بیشتر مسئولان استانی هستیم که خوشبختانه با رویکرد خوب استاندار و اعتماد به بانوان در این مسیر گام برداشته شده است.
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین بیان کرد: در این راستا حمایت وزیر کشور و مشاور امور خانواده از دفتر امور بانوان و ایجاد اشتغال روستایی و شهری در سال‌های گذشته بی سابقه بوده و باید از حمایت های آنها قدردانی کرد.
وی اظهار داشت: امروز زنان در قزوین به تدریج وارد فضای کسب و کار می‌شوند اما گاهی امنیت شغلی ندارند که نیازمند حمایت هستند.
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی تصریح کرد: گاهی مواقع زنان به عنوان مدیر و کارفرمای یک واحد تولیدی تعیین شده و تمام تلاش خود را برای پرداخت حقوق کارگران با استفاده از وام‌های با بهره بالا به کار می گیرند ولی در روند کار دچار مشکل و ضرر می شوند که باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه توجه به حقوق شهروندی موجب توزیع عادلانه منابع می شود، افزود: در منشور حقوق شهروندی خانواده مانند یک پل و اجتماع واحد دیده نشده و این یک نقص است که برای رفع آن باید تلاش کرد.